Нові випадки АЧС зафіксовано в Харківській і Одеській областях


КИЇВ. 8 серпня. УНН. У Харківській і Одеській областях 2 і 5 серпня зареєстровано нові випадки африканської чуми свиней (АЧС). Про це повідомляється на сайті Держпродспоживслужбі, передає УНН. Об этом сообщает nbn.in.ua со ссылкой на СМИ.

Відзначається, що в Харківській області (Близнюківський район); 2 серпня 2017 року на території Надеждинського мисливського угіддя був виявлений труп дикого кабана.

В Одеській області (с.Новоселівка, Саратський район) 5 серпня 2017 року в особистому підсобному господарстві зареєстрована загибель однієї свині.

При дослідженні відібраних проб біоматеріалу встановлено діагноз АЧС.

Як повідомляв УНН, в кінці липня в Румунії на кордоні з Україною вперше було зафіксовано спалах АЧС.

А в Польщі через АЧС на кордоні з нашою країною вирішили побудувати паркан.

За словами політика Сергія Тригубенка подібні наміри наших сусідів свідчать лише про те, що вони втомилися спостерігати за неміччю вітчизняної Держпродспоживслужби в боротьбі з африканською чумою свиней.

"Виходить, що полякам безпечніше витратити 27 млн ​​доларів, щоб побудувати між нами паркан, ніж розраховувати на партнерство і взаємні зусилля в боротьбі з африканською чумою... Як на мене, то таку заяву міністерства сільського господарства Польщі — це просто "вердикт", винесений нашим чиновникам за бездіяльність," — зазначив він.


Джерело статті: “http://www.unn.com.ua/uk/news/1680883-novi-vypadky-achs-zafiksovano-v-kharkivskii-i-odeskii-oblastiakh”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя