У Первомайську веслувальники СДЮШОР влаштували змагання до Дня захисту дітей (ФОТО)

Pervomaisk.Info-IMG_7490Більше 40 дітей сьогодні стали на весло в районі міського пляжу на річці Південний Буг. В такий спосіб вихованці Первомайського відділення Миколаївської обласної спецалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з веслування на байдарках та каное імені Миколи Гуцаленка щорічно відзначають День захисту дітей.

Олександр Федорченко

Олександр ФедорченкоКожного року ми проводимо змагання до Дня захисту дітей. В основному цей захід для найменших вихованців школи, щоб вони могли проявити себе перший раз в житті і показати результат на який вони вже вийшли, — розповідає головний тренер Первомайського відділення Олександр Федорченко.

Сьогоднішній заплив має ще й символічне значення. Його присвятили успішному спортсмену, десантнику з Первомайська Миколі Гуцаленку, в честь якого віднедавна названо школу. Микола загинув на передовій війни на сході України. А також зовсім юному вихованцю школи Кирилу Довгому, життя якого обірвала невиліковна хвороба.

Найменші спортсмени робитимуть заплив на 200 метрів, а старші на 500. У відкритті змагань взяли участь віце-мер Олександр Кукуруза та представники керівництва СДЮСШОР. Крім того, на “блакитну доріжку” Південного Бугу стануть миколаївські спортсмени Здовбель Ілля Володимир Бойко. Обидва призери чемпіонату України.

Читайте також: У «спортивного» губернатора Миколаївщини О.Савченка найгірше в Україні відношення до спорту

Варто нагадати, що Миколаївську СДЮШОР з веслуваннях на байдарках та каное вже більше трьох років на рівні області не можуть прийняти на баланс, через що фінансування закладу відбувається вряди — годи за рахунок виплат з міських бюджетів. Працівники школи в цьому році ще й досі не отримували заробітної плати. Тим не менш, заклад працює, а його вихованці досягають результатів, розповідає директор Марина Пришутова:

Марина Пришутова

Марина ПришутоваНам обіцяють, що заробітна плата буде. Але ніхто, щоправда, не каже — коли. Школа тримається завдяки згуртованості колективу. Дякуючи ентузіастам, а інакше не назвеш людей, які працюють не отримуючи зарплатні, ми існуємо, а наші вихованці досягають результатів, в тому числі на міжнародному рівні. Кухарик Олег, Черноморов Кирило та Цуркан Віталій стали золотими призерами двох етапів Кубку світу, що проводилися в Португалії та Угорщині.

Вихованці Первомайського відділення ще лише на шляху до своїх звершень. З наступного дня вдосконаленням спортивних навичок діти займатимуться в щорічному літньому таборі. За підтримки народного депутата Аркадія Корнацького, у Первомайську діятиме цілодобовий табір для майбутніх чемпіонів. Традиція відкриття табору зародилася ще у 2007 році. Молодим спортсменам двічі на день проводитимуть тренування, впродовж місяця. У Первомайських дітей буде можливість продемонструвати результати інтенсивних тренувань під час змагань, які заплановано провести у Миколаєві, повідомляє Первомайськ.Інфо.

IMG_7465 Pervomaisk.Info-IMG_7493 Pervomaisk.Info-IMG_7490 Pervomaisk.Info-IMG_7489 Pervomaisk.Info-IMG_7484 Pervomaisk.Info-IMG_7483 Pervomaisk.Info-IMG_7444 Pervomaisk.Info-IMG_7445 Pervomaisk.Info-IMG_7449 Pervomaisk.Info-IMG_7460 Pervomaisk.Info-IMG_7463 Pervomaisk.Info-IMG_7481 Pervomaisk.Info-IMG_7482 Pervomaisk.Info-IMG_7441 Pervomaisk.Info-IMG_7440 Pervomaisk.Info-IMG_7438 Pervomaisk.Info-IMG_7436 Pervomaisk.Info-IMG_7434 Pervomaisk.Info-IMG_7431 Pervomaisk.Info-IMG_7429 Pervomaisk.Info-IMG_7426 Pervomaisk.Info-IMG_7424 Pervomaisk.Info-IMG_7419 Pervomaisk.Info-IMG_7414 Pervomaisk.Info-IMG_7412 Pervomaisk.Info-IMG_7403 Pervomaisk.Info-IMG_7402 Pervomaisk.Info-IMG_7400 Pervomaisk.Info-IMG_7398 Pervomaisk.Info-IMG_7396 Pervomaisk.Info-IMG_7393 Pervomaisk.Info-IMG_7389 Pervomaisk.Info-IMG_7392 Pervomaisk.Info-IMG_7388 Pervomaisk.Info-IMG_7386 Pervomaisk.Info-IMG_7385


Джерело статті: “http://www.nikpravda.com.ua/u-pervomajski-vesluvalniki-sdyushor-vlashtuvali-zmagannya-do-dnya-zahistu-ditej-foto/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя