"Нешвілл" вийшов вперед у фінальній серії конференції Кубка Стенлі

КИЇВ. 17 травня. УНН. У Нешвіллі місцеві "Предаторс" мінімально перемогли "Анахайм Дакс" (2:1) у третьому протистоянні фіналу конференції Кубка Стенлі, передає УНН з посиланням на сайт НХЛ.

На 16-й хвилині другого періоду рахунок відкрив Корі Перрі. Шайба потрапила в голкіпера "Предаторс" Пекка Рінне і відскочила в ворота. Для К.Перрі ця шайба стала третьою в плей-оф.

Філіп Форсберг зрівняв рахунок на четвертій хвилині третього періоду, кидком з лівого кола вкидання, а захисник Роман Йосі забив гол за 2:43 до закінчення третього періоду, і "Нешвілл Предаторс" продовжив переможну серію домашніх матчів в розіграші Кубка Стенлі 2017 року, яка складає вже шість поєдинків.

"Ми віримо в свої сили. Ми знаємо на що здатні. У нас ніхто не панікував, всі розуміли, що ми добре граємо. У нас були шанси, ми часто кидали. Нам треба було продовжувати грати в такій же манері. Ми розуміли, що тоді заб’ємо. Нам треба зберігати позитивний настрій", — заявив захисник Р.Йосі.

Таки чином рахунок у серії до 4-х перемог став 2:1 на користь "Нешвіллу".

Довідково: команда, яка виграла третій матч серії, значно частіше перемагає в серії — 205 перемог проти 99 поразок, в тому числі 3:2 у цьому плей-оф.

Як повідомляв УНН, "Піттсбург" зрівняв рахунок у серії фіналу конференції Кубка Стенлі.