Соцмережева війна Народного фронту з Опозиційним блоком закінчується за одним столом

опоблок_ветерани


Святкування Дня перемоги у Чернівцях не обійшлося без невеличкого інтернет-скандалу жертвою якого за один із своїх висловів у соцмережі став депутат Чернівецької обласної ради від «Опозиційного блоку» Олександр Болтунов.


Будь-які спроби політика пояснити, що його слова неправильно зрозуміли і при цьому ще й відверто перекрутили були марними, адже усі кому не лінь накинулися на Болтунова як голодні собаки на кістку.


В принципі, від фейсбучних воєн, на відміну від реальних, ще ніхто не помер, але от що цікаво: ніхто нікому не забороняє критикувати людей за, можливо, якісь неправильні слова і висловлювати своє негативне ставлення до якоїсь політичної сили та її представників.


Та якщо не любити колишніх регіоналів, то робити це треба щиро і до кінця, бо виходить так, що у деяких представників нашого політикуму їхня принциповість закінчується там де починається стіл з безкоштовними бутербродами та алкоголем.


Як виявилося, ніщо не завадило представникам «Народного фронту» меру Олексію Каспруку та депутату міськради Андрію Романчишину разом з депутатом від БПП Василем Максимюком завітати на благодійний обід для ветеранів, який «Опозиційний блок», можливо із «Народним фронтом» та БПП, організовував в одному з чернівецьких ресторанів. Ніщо їм не завадило сидіти з Болтуновим за одним столом, чокатися і разом випивати «фронтові» сто грам.


Зрештою, нічого страшного у цьому не має. Потрібно вшановувати ветеранів та згадувати про їхній безсмертний подвиг. Але виникає логічне запитання: навіщо по кутках соцмереж ганити екс-регіоналів за їх надмірну любов до ветеранів та георгіївські стрічки, щоб потім прийти на захід та зайвий раз попіаритися перед тими ж ветеранами.


Із тих фотографій, які вони виставляли у соцмережах не має жодної де вони б були з Болтуновим за одним столом. Вочевидь, боялися, що їхній електорат їх не так зрозуміє, коли побачить, що криголами революції вживають за одним столом з, нібито, посібником колишнього злочинного режиму. А Болтунов взяв і виставив фотографію . І якось незручно вийшло…


А з іншого боку – реакції на неї не було жодної. Різного роду громадські активісти, так звані, незалежні журналісти просто зробили вигляд, що нічого не сталося.


Хоча, всі чудово розуміють, що якби за одним столом з Болтуновим сидів би, приміром, хтось із «Рідного міста», то соцмережі моментально би вибухнули праведним гнівом і їх, як мінімум на тиждень, охопив би масовий психоз.


Андрій Тисовський
Джерело статті: “http://times.cv.ua/2017/05/10/sotsmerezheva-vijna-narodnoho-frontu-z-opozytsijnym-blokom-zakinchujetsya-za-odnym-stolom/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя