Найбільший український корабель відправили на ремонт

Повний план ремонту "Гетьмана Сагайдачного" військові тримають у таємниці.

Фрегат "Гетьман Сагайдачний". Фото: ukr.media

Найбільший військовий корабель України став на ремонт у Чорноморську на Одещині. Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.Ранок, передають Патріоти України.

Напередодні фрегат "Гетьман Сагайдачний" кілька годин заводили в плавучий док за допомогою двох потужних буксирів. Судноремонтникам довелося навіть вирізати в палубі дока спеціальний отвір, аби туди точно став корпус корабля. Під водою увесь процес постійно контролювали четверо водолазів.

Після того, як з доку відпомпували усю воду, відкрилася нижня частина корпусу корабля. Її почистять від наросту морських організмів та полагодять там кермувальні гвинти. Повний план ремонту військові тримають у таємниці.

"Постановка в плавучий док відбулася без зауважень, усе відбулося добре. Екіпаж налаштований якомога швидше провести доковий ремонт для того, щоб повернутись знову в бойовий стрій і виконувати завдання за призначенням", — говорить заступник командира фрегату Володимир Мамєдов.Опублікував: Ярослав Степанов

Джерело статті: “http://stepanovyaroslav.patrioty.org.ua/blogs/naibilshyi-ukrainskyi-korabel-vidpravyly-na-remont-170740.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя