На Донеччині бойовик з батальйону «Восток» здався українським прикордонникам. ВІДЕО

На контрольному посту "Мар`їнка" прикордонники Краматорського загону затримали громадянина Російської Федерації, який перебував в рядах незаконних збройних формувань, так званої "ДНР".

Про це повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби

Учора на контрольному посту «Мар`їнка» прикордонники Краматорського загону затримали громадянина Російської Федерації, який перебував в рядах незаконних збройних формувань, так званої «ДНР». Чоловік прямував в цивільному одязі з території, що тимчасово підконтрольна бойовикам.

Про затриманого було поінформовано співробітників СБУ. У ході перевірки правоохоронці виявили у чоловіка паспорти громадян Російської Федерації та Республіки Південна Осетія, а також пропуск Донбаської юридичної академії.

Далі під час проведення фільтраційних заходів правоохоронці встановили, що даний громадянин проходив службу в батальйоні «Восток» та проживав в Донецьку, де у нього виник конфлікт з поліцією «ДНР» в ході якого він застосував зброю. Після цього чоловік втік та вирішив добровільно здатись правоохоронним органам України.

Наразі 30-річного чоловіка передали співробітникам Національної Поліції для з’ясування всіх обставин.Источник: “http://uainfo.org/blognews/1468305101-na-donechchini-boyovik-z-batalyonu-vostok-zdavsya-ukrayinskim.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя